Κυριακή, 5 Μαΐου, 2024
Εξ αποστάσεως εκπαίδευσηΜαθήματα

Πρόγραμμα Σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης

Στον παρακάτω πίνακα αναγράφονται οι ημέρες και ώρες κατά τις οποίες οι μαθητές του σχολείου μας (ανά τάξη) θα μπορούν να παρακολουθήσουν μαθήματα Σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης από καθηγητές του σχολείου μας (ο πίνακας θα ενημερώνεται καθημερινά και εντός της ημέρας).
Για να μπείτε στον χώρο της αντίστοιχης τηλεδιάσκεψης, κάντε κλικ πάνω στο όνομα του εκπαιδευτικού τη σωστή ημέρα και ώρα (όχι νωρίτερα από ένα πεντάλεπτο) όπως αναγράφεται στο πρόγραμμα

πατήστε εδώ για “Οδηγίες σύνδεσης”

Στην περίπτωση που δεν μπορείτε να κάνετε επιτυχή είσοδο (προβλήματα ήχου, εικόνας, απενεργοποιημένος σύνδεσμος του Join metting), κλείστε το πρόγραμμα και ξανανοίξτε το. Αν τα προβλήματα επιμένουν κάντε επανεκκίνηση του υπολογιστή.

ΠΡΟΣΟΧΗ: ενημερώνουμε τους μαθητές ότι οι κάμερες θα είναι απενεργοποιημένες και ότι η βιντεοσκόπηση καθώς και η ηχογράφηση των τηλεδιασκέψεων αποτελεί ποινικό αδίκημα.

6η Εβδομάδα
5η Εβδομάδα