Κυριακή, 28 Απριλίου, 2024
Διαγωνισμοί (μαθητικοί)Εργασίες

Διάκριση σε διαγωνισμό STEM

Ομάδα τριών μαθητών (δύο μαθήτριες και ένας μαθητής της Γ τάξης) του σχολείου μας, συμμετείχε στον διαγωνισμό STEM “Generation Next” με υπεύθυνο καθηγητή τον κ. Παζούλη Παναγιώτη και έλαβαν την 3η θέση με όνομα ομάδας Pathfinders.

Στην φωτογραφία από αριστερά προς τα δεξιά: Σεχίδης Θάνος, Ιωαννίδου Σταυρούλα, Καλόφα Κατερίνα

Το θέμα της εργασίας τους ήταν: «Σύστημα διαχείρισης ποιότητας αέρα σε σχολική τάξη».

Η εργασία τους είναι διαθέσιμη από εδώ: ΕΡΓΑΣΙΑ.

Ο Σύλλογος των καθηγητών και η Διεύθυνση του σχολείου μας, συγχαίρει τους μαθητές και τον υπεύθυνο καθηγητή τους για την προσπάθεια, την συμμετοχή και την διάκριση στον διαγωνισμό αλλά και για την ενασχόλησή τους με την εργασία αυτή, η οποία έγινε στον ελεύθερο χρόνο τους καθώς και στην περίοδο διακοπών !!!

Translate »